У ФК “Еколенд” знову футбольні гості. Andriy Fedyk не лише прийняв наше запрошення, але й привів на тренування свою донечку, яка, до речі, має чудові футбольні здібності. П. Андрій – капітан футзального клубу НФК Ураган (м. Івано-Франківськ), майстер спорту, двократний Чемпіон України з футзалу, а ще двічі Володар Кубка України. Користуючись нагодою та вільною хвилиною п. Андрія, ми вирішили поцікавитися його футбольною історією.

П. АНДРІЮ, ХТО ПРИВІВ ВАС У ФУТБОЛ І СКІЛЬКИ ВАМ ТОДІ БУЛО РОКІВ?
У справжній футбол мене віддали батьки, як і в більшості випадків це буває. Мені було тоді 9, це був спецклас у школі «Карпати». Футбол відразу припав мені до душі. І ось з 9 років я в спорті й досі отримую від цього задоволення.

ЯК НА ВАШУ ДУМКУ, З ЯКОГО ВІКУ НАЙКРАЩЕ РОЗПОЧИНАТИ ТРЕНУВАННЯ?
До здорового способу життя дітей потрібно привчати змалку, а футбол загартовує дитину не лише фізично, але й зміцнює її характер. Не думаю, що є якийсь конкретний вік, головне, щоб дитині це подобалось і вона була щаслива.

У ФУТБОЛІ ВИ ВЖЕ ДОВОЛІ ТРИВАЛИЙ ЧАС, ЧИ МОЖЕТЕ ПОДІЛИТИСЯ ОСОБИСТОЮ ФУТБОЛЬНОЮ ФОРМУЛОЮ УСПІХУ.
Насправді, тут все дуже просто: завжди віддавайте себе на полі на 100%, грайте не для себе, а для своїх вболівальників. І ще одне, кожна ваша гра має бути зіграна так, наче вона остання!!!

А ЩОБ ВИ ПОБАЖАЛИ ДЛЯ ЮНИХ ФУТБОЛІСТІВ ФК «ЕКОЛЕНД»
Враховуючи їх юний вік, в першу чергу, я б їм порадив слухати своїх батьків😃. А якщо серйозно, то не зациклюйтеся на невдачах: поставили собі ціль у футболі, а також у житті та рухайтесь до неї!!!

А ще, оскільки за вікном майже Новий Рік, вітаю усіх з прийдешніми святами, бажаю всім міцного здоров`я, миру і спокою в домівках, а також здійснення всіх мрій, особливо дитячих!!!

ВУЛ. ПЛУГОВА, 12

ВУЛ. СКРИПНИКА, 11

Copyright 2016 NNM Agency

©All Rights Reserved

Translate »