ВУЛ. ПЛУГОВА, 12

м. Львів, вул. Плугова,12
+38 (067) 415 77 36

ФК “Еколенд” — переможці «KOLOS CUP»!

14 березня вихованці ФК “Еколенд” стали володарями золотих медалей дитячого турніру «KOLOS CUP», організованого Асоціацією футзалу Львівщини та Львівською територіальною організацією ВФСТ «Колос»!

Впродовж двох днів хлопчаки відчайдушно боролись за це звання! Шлях до омріяного кубка був непростим. У першому матчі еколендівці мінімально програли карпатівцям, однак далі фортуна була на їхньому боці: перемога 2:1 над “Динамо” Львів та 9:0 над “Рух-2” Винники. У півфіналі опонентами стала команда “Football Kids”, яку вдалося переграти у серії післяматчевих пенальті.

У фінальному поєдинку наші гравці зустрілися з однолітками з “Динамо” Янева. По ходу поєдинку еколендівці програвали з рахунком 1:0, однак у другому таймі Святослав Лабецький зрівняв рахунок, а Денис Лазорищак на останніх хвилинах вирвав перемогу! Такі матчі надовго залишаються у пам’яті та додають впевненості у своїх силах!
Окрім головних призів турніру, індивідуальні нагороди отримали:

• Артем Лазюк — кращий воротар!
  • Микола Фокшек — кращий захисник!

Щиро вітаємо нашу команду 2012 р.н. з вольовою звитягою!
Дякуємо за світлини Дитяча футзальна ліга.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

“Ми навчилися працювати з м‘ячем, грати в пас, забивати голи, боронити ворота, словом — навчилися грати в футбол”. Рубрика “Історії еколендівців”.

Друзі, презентуємо рубрику “історії еколендівців”. В ній ми ділимося враженнями наших вихованців та їх батьків від ФК. Живі й щирі розповіді допоможуть краще відчути нас

Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2023”

Це було гучно, феєрично та крутезно! Традиційно в рамках святкування 6-ого дня народження нашого клубу відбувся футбольний турнір “Ecoland CUP 2023”! Символічно, що з-поміж суперників

Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2022”

24 вересня, в межах святкування 5-річчя нашого клубу, відбувся футбольний турнір “Ecoland Cup – 2022” серед малюків 2016 р.н. Приємні погодні умови дозволили гравцям на