Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2022”

24 вересня, в межах святкування 5-річчя нашого клубу, відбувся футбольний турнір “Ecoland Cup – 2022” серед малюків 2016 р.н.

Приємні погодні умови дозволили гравцям на повну показувати свої навички, атакувати комбінаційно та зібрати чимало вболівальників. З кожним матчем емоції й інтрига тільки набирали обертів. Під час сутичок в групі результати наступні:

“Еколенд” – “Львів-2” — 6:1
“Junior Club” – “Львів” — 7:3
“Еколенд” – “Junior Club” — 2:6
“Львів” – “Львів-2” — 11:1
“Junior Club” – “Львів-2” — 5:0
Еколенд” – “Львів” — 5:6

Відзначимо завершальний поєдинок групового етапу. Еколендівці двічі вели в рахунку, однак опоненти зуміли зрівняти рахунок й вирвати перемогу на останніх хвилинах матчу. Згідно з регламентом турніру, саме ця гра вивела ФК “Львів” у фінал, а наш клуб мусив боротися за третє місце. У матчі за бронзу ФК “Еколенд” вдруге довів свою перевагу над “Львів-2”, а у фінальній грі “Junior Club” не без проблем обіграв “Львів” й забрав з собою золоті нагороди та головний кубок. Це був чудовий досвід для маленьких футболістів з кожної команди)

Кращими гравцями визнано:

“Junior Club” – Віталій Орлов
“Львів” – Віталій Стабрін
“Еколенд” – Максим Хіміч
“Львів-2” – Артур Пакуляк

Дякуємо всім учасникам за яскраву гру, вболівальникам за підтримку, а також нашим партнерам “Галицькій Здобі” за смаколики для хлопчаків. Ще побачимось 🙂