ВУЛ. М. ГОРИНЯ, 11

м. Львів, вул. М. Гориня, 11 (Сихів)
+38 (067) 650-57-64

ВУЛ. ПЛУГОВА, 12

м. Львів, вул. Плугова,12
+38 (067) 415 77 36

Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2023”

Це було гучно, феєрично та крутезно!

Традиційно в рамках святкування 6-ого дня народження нашого клубу відбувся футбольний турнір “Ecoland CUP 2023”! Символічно, що з-поміж суперників захід зібрав саме ровесників ФК “Еколенд”, тобто діток 2017 р.н. Оскільки на свято зазвичай кличуть добрих друзів, то і ми запросили наших приятелів-однодумців: “Карпати” та “Junior Club”. Приємною несподіваною також було побачити серед гостей заходу директора КЗ ДЮСШ “Карпати” Юрія Можаровського, який прийшов підтримати своїх. ФК “Еколенд” представляли 2 команди з 2 локацій: вихованці освітнього комплексу на вул. Гориня та зі школи “Еколенд”, що на вул. Плугова.
За регламентом розіграшу кубка команди мали зіграти по одній очній грі й визначити в такий спосіб сильнішого між собою.

Результати поєдинків наступні 🔻
“Еколенд” (Гориня) 3 – 1 “Еколенд”(Плугова)
“Карпати” 1 – 0 “Junior Club”(Сихів)
“Junior Club”(Сихів) 1 – 0 “Еколенд” (Гориня)
“Карпати” 0 – 0 “Еколенд”(Плугова)
“Еколенд” (Гориня) 2 – 1 “Карпати”
“Junior Club”(Сихів) 4 – 2 “Еколенд” (Плугова)

В підсумку турнірна таблиця мала такий вигляд:
🥇 1 місце “Junior Club”(Сихів) – 6 очок
🥈 2 місце ФК “Еколенд” (Гориня) – 6 очок
🥉 3 місце ФК “Карпати” – 4 очки
4 місце ФК “Еколенд”(Плугова) – 1 очко

Зазначимо, що при рівній кількості очок між “Еколенд” (Гориня) та “Junior Club”(Сихів) перевагу отримали останні через перемогу в особистій зустрічі. Та головне не результат, а хороша практика, бо для багатьох турнір став новим досвідом!

Організатори відзначили також й кращих гравців в кожній команді🔻
“Junior Club” – Денис Костів
“Еколенд” (Гориня) – Віталій Ременець
“Карпати” – Орест Антоник
“Еколенд” (Плугова) – Ігор Стек

ФК “Еколенд” мав за радість зібрати маленькі футбольні таланти на своїй території та створити разом справжнє спортивне свято! Дітки показали свою жагу до гри, а вболівальники показали свою чудову підтримку. Дякуємо їм за це, а також дякуємо нашим добрим друзям Галицька здоба за солодкі смаколики кожній команді. Більше світлин з турніру дивіться тут: http://surl.li/lgttp.

Нагадуємо також всім, що набір до нашого клубу продовжується! Незабаром старт ДЮФЛ та багато крутих турнірів, тому приходьте й встигніть добре підготуватися.
Адреси тренувань: вул. Гориня, 11 та вул. Плугова, 12.
Формати занять: групові та індивідуальні.
Записатися на безкоштовне пробне тренування можете за телефоном: +38 (067) 650-57-64.До зустрічі на футбольному полі)

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

“Ми навчилися працювати з м‘ячем, грати в пас, забивати голи, боронити ворота, словом — навчилися грати в футбол”. Рубрика “Історії еколендівців”.

Друзі, презентуємо рубрику “історії еколендівців”. В ній ми ділимося враженнями наших вихованців та їх батьків від ФК. Живі й щирі розповіді допоможуть краще відчути нас

Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2023”

Це було гучно, феєрично та крутезно! Традиційно в рамках святкування 6-ого дня народження нашого клубу відбувся футбольний турнір “Ecoland CUP 2023”! Символічно, що з-поміж суперників

Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2022”

24 вересня, в межах святкування 5-річчя нашого клубу, відбувся футбольний турнір “Ecoland Cup – 2022” серед малюків 2016 р.н. Приємні погодні умови дозволили гравцям на

“Ми навчилися працювати з м‘ячем, грати в пас, забивати голи, боронити ворота, словом — навчилися грати в футбол”. Рубрика “Історії еколендівців”.

Друзі, презентуємо рубрику “історії еколендівців”. В ній ми ділимося враженнями наших вихованців та їх батьків від ФК. Живі й щирі розповіді допоможуть краще відчути нас