Справжній вир емоцій панував в один із сонячних вересневих днів на спортивному футбольному полі ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД”, що на Сихові у м. Львові. Адже 5 дитячих команд (вікові групи U6 та U7): ФК “ЕКОЛЕНД” (м. Львів), ФК “РУХ” (м. Винники), ФК “Карпати-1” (м. Львів), ФК “Карпати-2” (м. Львів) та ФК “Динамо” (м. Львів) змагалися за кубок чемпіона у турнірі “ECOLAND CUP-2019”.

Дитячий футбольний турнір “ECOLAND CUP” було започатковано до Дня заснування однойменного футбольного клубу. Цьогоріч захід відбувся вже вдруге та мав для ЕКОЛЕНДУ особливе значення, адже клуб відзначав свою першу річницю успішної діяльності і, що символічно, саме у День фізичної культури і спорту України.

На відкриття турніру завітали почесні гості: засновниця Навчально-виховного комплексу “Садок-Школа-Ліцей “ЕКОЛЕНД” Маріанна Артемович, директорка Навчально-виховного комплексу “Садок-Школа-Ліцей “ЕКОЛЕНД” Оксана Іпакян, директорка ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД” Оксана Пенцак та директор СДЮШОР ФК “Карпати” Ігор Савицький, які привітали усіх присутніх зі святом та побажали командам невичерпної енергії, цікавої гри та перемоги.

Свято футболу супроводжувалося не лише побажаннями та запеклими поєдинками, але й музичними руханками для батьків і запальними танцями від партнерів заходу, а саме спортивного клубу з черлідингу “Львівські янголи“. Смачною підтримкою стали смаколики від компаній BISCOTTI та Лімо.

Понад 5 годин хвилюючих ігор і переможців визначено… Отже, кубок Переможця здобула команда ФК “Карпати-2” зелені, які отримали за гру 9 очок. Почесне срібло відвоювали футболісти ФК “Динамо” всього з незначним відривом у 7 очок, а ще ця команда найбільше здивувала присутніх технічними та організаційними навичками підготовки вихованців. З 2 перемогами та 2 поразками завершив турнір ФК “Карпати-1”, високий рівень юних футболістів дав їм змогу належно зіграти усі поєдинки навіть у неповному командному складі. Четверте місце дісталося команді ФК “ЕКОЛЕНД”, які завершили з 1 перемогою, 1 нічиєю та 2 поразками, проте зіграли хорошу гру. На жаль, цього разу, прикрі помилки на останніх секундах завадили еколендівцям зайняти значно вище місце, адже команда своєю грою заслуговувала бути в призерах. ФК “Рух” також продемонстрував хорошу техніку, та 1 перемога та 3 поразки принесли команді лиш 5 почесне місце.

Усі учасники футбольного турніру отримали кубки, медалі та грамоти, а ще цінні подарунки від меценатів заходу.

“ECOLAND CUP-2019” завершився, а свято футболу триває, адже цей вид спорту вкотре знайшов нових фанатів та поповнив лави бажаючих стати професійними футболістами і запрошує усіх, кому виповнилося від 2,5 до 13 років на тренування.

ВУЛ. ПЛУГОВА, 12

ВУЛ. СКРИПНИКА, 11

Copyright 2018 © Всі права захищено

Translate »