ФК “ЕКОЛЕНД” на “Respect Cup 2009” 2019

З 26 по 27 жовтня у польській місцевості Шальова, що поблизу м. Горліце, відбувся відкритий турнір з футболу “Respect Cup 2009” для юнаків 2008-2009 р.н.

За підсумками першого ігрового дня, 24 команди-учасниці були розподілені на 4 групи по 6 команд. ФК “ЕКОЛЕНД” опинився у Бронзовій групі, де посів 2 місце з результатом дві перемоги, дві нічиї та одна поразка. Наша команда стала єдиним представником України на турнірі й запам’яталась учасникам, як колектив з левовим серцем та атакувальною манерою гри.

Показовим став фінальний поєдинок за срібло Бронзової групи, де львівські юнаки розгромили суперника з рахунком 8:0. Звання найкращого гравця команди від організаторів турніру отримав учень 6-А класу ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД” Володимир ВАЛЬКО.

Подібні турніри надають нашим хлопцям ще більшої впевненості у власних силах та неоціненний досвід боротьби за високі цілі. Тренерський штаб ФК “ЕКОЛЕНД” добре знає про великий потенціал команди, а тому впевнений, що найбільші тріумфи юнаків ще попереду, а підготовка до них триває в інтенсивному режимі вже зараз.

“З кожною грою був помітний прогрес хлопців. Матч за матчем вони ставали впевненішими і непоступливішими. Мені це дуже сподобалось, адже, закрадалися думки, що їм може бути важче. Щоразу ми намагаємося дотримуватися високого рівня контролю м’яча і це суттєва наша фішка. Саме на цьому турнірі для нас головним завданням було, щоб всі хлопці були залучені та отримували цінний досвід. Тому всі 18 гравців зіграли досить сильно і ми дуже задоволені їх самовіддачею. Щодо організації турніру – тут усе було на найвищому рівні, починаючи від готелю і завершуючи деталями. Жодного клопоту крім футболу ми не мали, тож із задоволенням, при нагоді, завітаємо ще раз.

Далі у нас підготовка до наступних змагань, маємо пропозиції взимку взяти участь у турнірах у Закопане та Кракові (Польща). Влітку ж батьки хлопців та й сама команда виявили бажання зіграти на турнірі в Коста-Брава, що неподалік Барселони. Амбіції у нас серйозні:)”

Тренер ФК “ЕКОЛЕНД” Руслан Ільків

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.