ВУЛ. М. ГОРИНЯ, 11

м. Львів, вул. М. Гориня, 11 (Сихів)
+38 (067) 650-57-64

ВУЛ. ПЛУГОВА, 12

м. Львів, вул. Плугова,12
+38 (067) 415 77 36

ФК “ЕКОЛЕНД” на “Respect Cup 2009” 2019

З 26 по 27 жовтня у польській місцевості Шальова, що поблизу м. Горліце, відбувся відкритий турнір з футболу “Respect Cup 2009” для юнаків 2008-2009 р.н.

За підсумками першого ігрового дня, 24 команди-учасниці були розподілені на 4 групи по 6 команд. ФК “ЕКОЛЕНД” опинився у Бронзовій групі, де посів 2 місце з результатом дві перемоги, дві нічиї та одна поразка. Наша команда стала єдиним представником України на турнірі й запам’яталась учасникам, як колектив з левовим серцем та атакувальною манерою гри.

Показовим став фінальний поєдинок за срібло Бронзової групи, де львівські юнаки розгромили суперника з рахунком 8:0. Звання найкращого гравця команди від організаторів турніру отримав учень 6-А класу ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД” Володимир ВАЛЬКО.

Подібні турніри надають нашим хлопцям ще більшої впевненості у власних силах та неоціненний досвід боротьби за високі цілі. Тренерський штаб ФК “ЕКОЛЕНД” добре знає про великий потенціал команди, а тому впевнений, що найбільші тріумфи юнаків ще попереду, а підготовка до них триває в інтенсивному режимі вже зараз.

“З кожною грою був помітний прогрес хлопців. Матч за матчем вони ставали впевненішими і непоступливішими. Мені це дуже сподобалось, адже, закрадалися думки, що їм може бути важче. Щоразу ми намагаємося дотримуватися високого рівня контролю м’яча і це суттєва наша фішка. Саме на цьому турнірі для нас головним завданням було, щоб всі хлопці були залучені та отримували цінний досвід. Тому всі 18 гравців зіграли досить сильно і ми дуже задоволені їх самовіддачею. Щодо організації турніру – тут усе було на найвищому рівні, починаючи від готелю і завершуючи деталями. Жодного клопоту крім футболу ми не мали, тож із задоволенням, при нагоді, завітаємо ще раз.

Далі у нас підготовка до наступних змагань, маємо пропозиції взимку взяти участь у турнірах у Закопане та Кракові (Польща). Влітку ж батьки хлопців та й сама команда виявили бажання зіграти на турнірі в Коста-Брава, що неподалік Барселони. Амбіції у нас серйозні:)”

Тренер ФК “ЕКОЛЕНД” Руслан Ільків

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

“Ми навчилися працювати з м‘ячем, грати в пас, забивати голи, боронити ворота, словом — навчилися грати в футбол”. Рубрика “Історії еколендівців”.

Друзі, презентуємо рубрику “історії еколендівців”. В ній ми ділимося враженнями наших вихованців та їх батьків від ФК. Живі й щирі розповіді допоможуть краще відчути нас

Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2023”

Це було гучно, феєрично та крутезно! Традиційно в рамках святкування 6-ого дня народження нашого клубу відбувся футбольний турнір “Ecoland CUP 2023”! Символічно, що з-поміж суперників

Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2022”

24 вересня, в межах святкування 5-річчя нашого клубу, відбувся футбольний турнір “Ecoland Cup – 2022” серед малюків 2016 р.н. Приємні погодні умови дозволили гравцям на

“Ми навчилися працювати з м‘ячем, грати в пас, забивати голи, боронити ворота, словом — навчилися грати в футбол”. Рубрика “Історії еколендівців”.

Друзі, презентуємо рубрику “історії еколендівців”. В ній ми ділимося враженнями наших вихованців та їх батьків від ФК. Живі й щирі розповіді допоможуть краще відчути нас