Дитячий футбольний турнір “Ecoland Cup – 2021”

Львівська дощова погода не оминула й розіграш нашого осіннього кубка, однак це не завадило продемонструвати учасникам змагань яскраву командну гру та бійцівські якості.
Цьогоріч, ФК “Еколенд” заявив на домашній турнір й команду молодших футболістів 2015 р.н., які своїми самовідданими тренуваннями здобули можливість спробувати власні сили зі старшими суперниками.
Захід розпочався традиційно з виконання гімну України, після якого з мотиваційною промовою виступив легендарний тренер львівських “Карпат”, команд “Металіст” Харків, “Дніпро” та збірної України з футболу – Мирон Богданович Маркевич. Гість дав слушні поради маленьким футболістам та побажав учасникам чесної й ефектної гри. Так воно й сталося. У кожному матчі дітлахи боролися за кожен м’яч та вражали глядачів своїми вміннями комбінувати, пресингувати й контратакувати.

Задля того, щоб запалу гравців вистачило на усі матчі, хлопців у перервах підтримували чарівні чірлідерки “Lviv Angels”.

Загалом, на турнірі було зіграно 6 матчів ?
“Еколенд” – “Junior club”(Сихів) – 1:4
“Еколенд-2015” – “Пошук” – 0:1
“Еколенд” – “Пошук” – 4:1
“Еколенд-2015” – “Junior club”(Сихів) – 0:4
“Junior club”(Сихів) – “Пошук” – 8:0
“Еколенд” – “Еколенд-2015” – 4:0

В результаті, турнірна таблиця виглядає “Ecoland Cup – 2021” наступним чином ?
?”Junior club”(Сихів)” – 9 очок
?”Еколенд” – 6 очох
? “Пошук”- 3 очки
4️⃣ “Еколенд-2015” – 0 очок

Серед гравців своїх команд найкращими визнано?
Данило Котис – “Junior club”(Сихів)”
Кирил Даниленко – “Еколенд”
Володимир Резекулов – “Пошук”
Василів Дем’ян – “Еколенд-2015”

Ще раз дякуємо усім командам за хорошу гру, глядачам за потужну підтримку під час непростих кліматичних умов, а також ми вдячні нашим добрим партнерам і друзям – компаніям “Медуня-Premium” та “BISCOTTI” за смачні подарунки для учасників змагань!⚽️?

 

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *